__________________________________________________________________________________________________

Кафедра фізичного виховання, спорту та здоров’я людини
________________________________________________________________________________________________________
Адреса: 87500, м. Маріуполь, пр. Металургів, 52, каб. 2
Телефон: (0629) 53-03-11
E-mail: pheshc@mdu.in.uaЗавідувач кафедри – доктор педагогічних наук, професор Осіпцов Андрій Валерійович


Історія кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини розпочалася з жовтня 1998 року, коли була створена кафедри фізичної культури. У 2004 році вона була перейменована у кафедру фізичного виховання.

У 2013-2014 навчальному році МДУ здійснив перший набір студентів на спеціальність «Здоров’я людини», а наказом № 230 від 30.09.2013 кафедра отримала сучасну назву – кафедра фізичного виховання, спорту та здоров’я людини.

Кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

ОС «Бакалавр»
• 014.11 «Середня освіта. Фізична культура»

ОС «Магістр»
• 017 «Фізична культура і спорт»

Крім того, кафедра забезпечує викладання курсу «Фізичне виховання» на всіх спеціальностях університету. Заняття проходять у спортивному комплексі МДУ.

На кафедрі працюють висококваліфіковані фахівці, серед яких кандидати у майстри спорту, майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу з різних видів спорту. Діяльність кафедри спрямована на формування фізичної культури особистості, підготовку інтелігентних, високоосвічених, здорових, гармонійно розвинених, компетентних в обраній спеціальності фахівців з високою творчою та громадською позицією.

Кафедра приділяє велику увагу розвитку спортивного потенціалу студентів університету. Для цього працює тренажерний зал, проводяться міжфакультетські змагання, викладачі кафедри організовують секційні заняття з волейболу, легкої атлетики, таїландського боксу, настільного тенісу, футболу, шахів та інших видів спорту. Збірні команди університету неодноразово ставали переможцями та призерами міських та обласних змагань із різних видів спорту.

Кафедра фізичного виховання, спорту та здоров’я людини виступає організатором щорічної Спартакіади викладачів та співробітників університету.

З 2012 році на базі Маріупольського державного університету працює лабораторія духовного і пізнавального розвитку особистості.

Партнери кафедри:

- Національний університет фізичного виховання і спорту України (м. Київ);
- Донбаський державний педагогічний університет (м. Слов’янськ);
- Харківська державна академія фізичної культури (м. Харків);
- Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Сєверодонецьк);
- Бердянський державний педагогічний університет (м. Бердянськ).
uCoz