20:30
«Час визначати, в якій Україні ви хочете жити»: Президент України Володимир Зеленський зустрівся з викладачами та студентами МДУ

Викладачі та студенти Маріупольського державного університету долучилися до зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським. Спілкування з очільником країни відбулося у дистанційному форматі.

Представники закладів вищої освіти з Києва, Дніпра, Херсона, Одеси, Чернігова і Маріуполя мали змогу поставити запитання до Володимира Олександровича та розповісти про діяльність університетів в умовах війни.


Основними темами для спілкування стали навчання, вступна кампанія, зміни в Україні, гарантії безпеки та відбудова країни після закінчення бойових дій.


Зараз наша країна знаходиться на тому етапі, коли ми можемо самі обрати таке майбутнє, яке ми вирішимо. Ми можемо свідомо реформувати наше життя. Час визначати, в якій Україні ви хочете жити, – Президент України Володимир Зеленський.


Важливим питанням для обговорення постала доля Маріуполя та трагічної ситуації навколо нього. Ректор Маріупольського університету, професор Микола Трофименко підкреслив важливість допомоги мешканцям міста та анонсував відкриття центру для Маріупольців на базі вишу.


Про те що відбулося і відбувається з нашим містом повинен знати весь світ. Серце Маріуполя у Києві буде битися саме у Маріупольському університеті. Ми відкриємо відповідний центр, який стане магнітом для всіх маріупольців. Ми готові допомагати всій Україні у війні на освітньому та інформаційному фронтах, – ректор МДУ Микола Трофименко.


У свою чергу, очільник країни підтримав колектив МДУ та запевнив, що після закінчення війни Маріуполь буде повністю відбудований.


Маріуполь – це серце, в яке влучило багато куль. Але ми точно відбудуємо його сучасним, новим і технологічним містом, і будемо пишатися цим разом з вами, згадуючи цей момент. Ми завжди будемо пам’ятати якою ціною відновлено, відбудовано та відвойовано місто Маріуполь, – Президент України Володимир Зеленський.

Переглядів: 162 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz