07 жовтня 2021 на базі закладу дошкільної освіти № 117 відбувся навчально-методичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти освітнього округу №1 м. Маріуполя «Технологія «Впевненого старту» - методичний коментар до впровадження».
Спікер семінару доктор педагогічних наук, завідувач кафедри дошкільної освіти МДУ Олена Брежнєва розкрила основні принципи створення освітнього середовища навчання дітей молодшого, середнього і старшого дошкільного віку. Прокоментувала концептуальні засади на яких побудовано освітню систему «Впевнений старт»:
- діяльнісний підхід/пріоритетність набуття досвіду дитиною перед теоретизованим обсягом знань;
- кількісні та якісні результати, як от емоційно-ціннісне ставлення;
- сформованість знань (що я знаю), життєві навички, компетентності (що я вмію робити).
Висловлюємо вдячність завідувачу ЗДО № 117 Ганні Яковлевій за сприяння в організації заходу, технічну підтримку, гарну атмосферу під час семінару
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/07.10.21_2.jpg )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/07.10.21_3.jpg )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/07.10-21-4.jpg )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/07.10.21_5.jpg)
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/07.10_21-6.jpg )
|