4 лютого 2022 р. у Маріупольському державному університеті відбулась XXIV підсумкова науково-практична конференція викладачів МДУ «Актуальні проблеми науки та освіти».
На пленарному засіданні психолого-педагогічного факультету виступила доктор педагогічних наук, професор, декан психолого-педагогічного факультету Леніна Задорожна-Княгницька з доповіддю «Підвищення якості професійної підготовки фахівців у світлі реформації процесів в освіті».
Після завершення пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу в межах секційних засідань: «Теоретичні та прикладні аспекти сучасної психології», «Актуальні проблеми дошкільної освіти», «Актуальні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’язбережувальних технологій», «Підготовка педагогічних кадрів для Нової української школи».
Вчені факультету поділилися з колегами результатами своїх наукових пошуків, здійснюваних протягом року, й обговорили сучасні тенденції науки, освіти та викладання. За підсумками роботи секцій буде виданий збірник тез доповідей учасників конференції «Актуальні проблеми науки та освіти».
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/1/snimok_ehkrana_2022-02-04_103343.png )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/1/273011642_769284511127130_9165383751346545914_n.jpg )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/1/snimok_ehkrana_2022-02-04_102956.png )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/1/snimok_ehkrana_2022-02-04_104231.png )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/1/foto_1.png)
|