1 березня 2023 р. на кафедрі педагогіки та освіти відбувся науково-методичний семінар «Кваліфікаційна робота в контексті проблем актуальності, практичної спрямованості, академічної доброчесності».
В його роботі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта.
Студенти мали змогу ознайомитися з: нормативними документами, що регламентують написання і захист кваліфікаційних робіт у МДУ; загальними вимогами до змісту кваліфікаційної роботи; алгоритмом підготовки кваліфікаційної роботи; структурою та правилами оформлення; орієнтовними етапами роботи та «гарячими датами» здачі; критеріями оцінювання тощо.Ц
Особливу увагу було приділено питанням академічної доброчесності, що стало невід’ємною частиною корпоративної культури всієї освітянської спільноти Маріупольського університету.
Дорогі наші магістри, удачі вам у науково-дослідницьких пошуках!
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/2/2023-03-01-26-.png )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/2/2023-03-01-6-.png )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/2/2023-03-01-12-.png)
|