2021 рік для Маріупольського державного університету особливий. У свою 30-ту річницю виш узяв курс за сучасними напрямками, що відкриють нові перспективи. До них відноситься і реорганізація існуючих факультетів на більш вузькопрофільні. Це дозволить відкривати нові спеціальності та створювати більш комфортні умови для підготовки фахівців.
1 вересня розпочав роботу психолого-педагогічний факультет. Він утворився із чотирьох кафедр, які спеціалізуються на підготовці вихователів дошкільних закладів, вчителів і керівників шкіл, фахівців із фізичної культури та практичних психологів. Завдяки актуальності та затребуваності спеціальностей ППФ став одним із найчисельніших – контингент налічує 688 студентів.
Факультет очолила доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освіти Леніна Задорожна-Княгницька – шанована і авторитетна фахівчиня у галузі педагогіки та управління освітою. Під її егідою молодь вивчатиме ефективні форми організації навчального та виховного процесу, які використовуються у Новій українській школі. Крім того, знання, отримані у межах аудиторних і позааудиторних занять, студенти успішно застосовуватимуть у лабораторіях інклюзивної освіти, духовного і пізнавального розвитку особистості, психологічній лабораторії.
Вітаємо родину психолого-педагогічного факультету з початком навчального року та нової історичної віхи! Бажаємо викладачам сил і терпіння на непростому шляху реформування, наукових здобутків і вдячних учнів, а студентам – цікавих і змістовних пар, вірних друзів та великих успіхів у навчанні!
Читайте також: Мій перший день в університеті: МДУ оголошує фотоконкурс для першокурсників
![](http://mdu.in.ua/Novosti2/05-2020/ppf_vitaemo_1.jpg)
|