Важливою дисципліною у підготовці фахівців спеціальності "Дошкільна освіта" є "Вступ до спеціальності". 01.10.2021 р. доценткою кафедри дошкільної освіти О.О. Березіною для здобувачів вищої освіти 1 курсу ОС "Бакалавр" було організоване підсумкове відкрите заняття на тему "На шляху до професійного зростання".
Студентами було підготовлено творчі групові проєкти "Професія вихователя очима студентів-першокурсників". Головною подією заходу було відкриття аккаунту у соцмережі TikTok та презентація дебютних промо-роликів на тему "Перші дні навчання в університеті".
Студентки захоплено поділилися враженнями від початку навчання, розповіли про перші перемоги та висловили сподівання, що далі лише цікавіше!
![](http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/01.10.21_12.jpg )
![](http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/01.10.21_13.jpg )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/01.10.21_14.jpg)
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/01.10.21_15.jpg )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/01.10.21_16.jpg)
|