16 вересня 2022 р. відбулися збори педагогічного колективу психолого-педагогічного факультету МДУ. На зустріч було запрошено викладачів, які працюють у МДУ за основним місцем роботи та за сумісництвом, лаборантів кафедр.
Декан Леніна Задорожна-Княгницька ознайомила викладачів із основними напрямами діяльності факультету протягом 2022-2023 навчального року в контексті реалізації «Стратегії Маріупольського державного університету - 2025» та військових викликів, на які змушена відповідати Україна.
Особливу увагу було зосереджено на питаннях забезпечення якості освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, співпраці кафедр із зовнішніми стейкхолдерами, інтернаціоналізації професійної підготовки майбутніх педагогів та психологів.
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/2/2022-09-16-3-.png )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2022/2/2022-09-16-8-.png)
|