На психолого-педагогічному факультеті відбулася зустріч з олімпійським чемпіоном Олександром Сидоренком, паралімпійськими чемпіонами Данилом Чуфаровим і Александр Комаров.
Чудову можливість поспілкуватися зі спортсменами отримали студенти освітньої програми «Фізична культура»
Гості розповіли молоді, чому вирішили займатися спортом, як розпочинали кар’єру плавців, з якими труднощами стикалися, як тренуються, а також про поразки і перемоги – постійні супутники професійного спорту. Чемпіони не зупинятимуться на досягнутому і продовжуватимуть завойовувати медалі для Україн
Данило та Олександр – випускники Маріупольського університету, тому бачити хлопців у рідній Альма-матер особливо приємно Данило Чуфаров вивчав менеджмент організацій, а Олександр Комаров здобув одразу дві вищі освіти – з міжнародної економіки і публічного управління та адміністрування
Сподіваємося, що досвід іменитих спортсменів стане у нагоді та надихне хлопців і дівчат на власні спортивні звершення
![](http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/30.09.21_2.jpg )
![](http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/30.09.21_3.jpg )
![](http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/30.09.21_4.jpg )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/30.09.21_5.jpg )
![]( http://ppf.mdu.in.ua/NEWS/2021/1/30.09.21_6.jpg)
|